Pronájem stanu, stolů a lavic:

Sbor dobrovolných hasičů obce Hať (SDH Hať) vlastní dva párty stany o rozměrech 4 x 8 metrů a jeden párty stan o rozměrech 6 x 12 metrů. Pod tento typ stanu se vejde 8 pivní sad (lavice a stoly), tedy cca 80 dospělých osob. Sbor dobrovolných hasičů nabízí službu: pronájem tohoto stanu za těchto podmínek:

Podmínky pronájmu stanu

1. O zapůjčení stanu rozhoduje starosta SDH v Hati Ivo Rumpa. V případě jeho nepřítomnosti místostarosta sboru Václahovský Michal, nebo jednatel Zdeněk Janoš.
  2. Zapůjčení, přebrání a kontrolu stavu stanů provádí pan Milan Václavík.
  3. Věk osoby která si stan půjčuje musí být minimálně
    18 let
    .
  4. Stan může být zapůjčen jak v obci Hať, tak mimo obec.
  5. Stan musí být postaven jen na místě a adrese, které pronajímatel uvedl ve druhé části smlouvy, kterou uazvřel s SDH Hať.
  6. Doba zapůjčení: od pátku do pondělí (nebo max. 2 dny přes týden).
  7. Při předávání stanu je pronajímatel povinen domluvit si i čas a demontáž stanu, u které bude pověřena osoba starostou SDH nebo jeho zástupci.Tato osoba provede kontrolu a přejímku při demontáži stanu.
  8. Pronajímatel stanu je povinen neprodleně při stavbě stanu nahlásit jak chybějící materiál tak poškození jednotlivých dílů. Při neohlášení závady nebo jakékoliv nesrovnalosti v počtu dílců nebude toto při přejímce uznáno a SDH bude žádat náhradu škody po pronajímateli v plné výši.

Cena za pronájem stanu 4x8 metrů je 700 Kč

Cena za pronájem stanu 6x12 metrů je 1500 Kč

Dále SDH Hať nabízí k pronájmu pivní sady (lavice a stoly).

Ceník za zapůjčení pivních sad

1. 1x sada = 1x stůl + 2x lavice 40 Kč - doba pronájmu do 3dnů
  2. 1x sada = 1x stůl + 2x lavice + 20 Kč za každý započatý den - nad 3dny

Platné ke dni 01. 01. 2019.